test2 test3 AHŞAP TUTKALI PVA

2019 Hijyen Fuarı

Türkiye’nin en büyük video konferans ağını yine Güvercin İletişim gerçekleştirdi. 
  
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin kurum içindeki tüm lokasyonları arasında etkin iletişim sağlamanın yanı sıra özellikle olağanüstü durumlar ve afet anında oluşacak iletişim kopukluğunu engellemek amacıyla gerçekleştirmeyi karar verdiği proje kapsamında 113 cihaz alımı gerçekleştirdi.  
  
Video konferans ağının kurulmasıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi  tüm lokasyonlarıyla olan toplantılarını Güvercin İletişim'in Türkiye Distribütörü ve Platinum Partner'ı olduğu TANDBERG video konferans sistemleri ile gerçekleştiriliyor.  
 
Merkeze konumlandırılan  TANDBERG MPS çoklu konferans ünitesi sayesinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bütün lokasyonları ile aynı anda toplantılarını gerçekleştirebilirken  bu toplantıları esnasında sunum paylaşımı da yapabilmektedir.  Bununla birlikteTANDBERG’in yönetici yazılımı olan TMS (Tandberg Management Suite) sayesinde bütün video konferans networklerini tek merkezden yöneterek yine bu yazılım sayesinde toplantı organize edip, katılımcılara mail atabiliyorlar.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, toplantı odaları için tercih ettiği TANDBERG 990 MXP grup sistemlerinin yanı sıra yönetici odalarında ise TANDBERG 1500 MXP modelini kullanıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yöneticileri, isterlerse TANDBERG 1500 MXP video konferans cihazının 19’’ LCD ekranını monitor  olarak kullanabilecekleri gibi, sunum da yapabilmekteler. 

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı